Samm 1 - Toodete valimine
Valige üleval olevatest kategooriatest endale tooted, mida soovite osta.
Et toodet ostukorvi lisada, vali sobiv värv ja suurus ning klikka "Lisa ostukorvi" nuppu.

NB! Koguseid saab muuta ostukorvi lehel peale toote lisamist ostukorvi.

 

   Samm 2 - Isikuandmete esitamine
Peale sobivate toodete valimist, täidke palun kõik tärnidega lahtrid oma isikuandmetega. Makseviisiks on vaikimisi ülekanded (viimati muudetud 28.06.2011). Valige sobiv kättetoimetamise meetod. Sobivate pakiautomaadi- ja kullerteenustega on võimalik tutvuda käesoleva lehe allosas.

Kui andmed on sisestatud, klikka "Järgmine samm".

Järgmisel lehel kuvatakse kogu tellimuse info uuesti - palun kontrolli oma andmed üle. Vajadusel vajuta "Tagasi" nuppu ning parandage oma andmeid.

Kui andmed on kontrollitud, vajuta nuppu "Esita tellimus!" ning tellimus saadetakse meile.

 

   Samm 3 - Tellimusele vastamine
Tellimus jõuab meie meiliserverisse ning teie e-posti aadressile saabub automaatselt viivitamatult ka tellimuse koopia. Teie tellimusele vastame ca 24-72 tunni jooksul. Meie kontrollime üle kõik tellitud tooted ning saadame kogu info uuesti Teie e-posti aadressile, kus on juhend, kuidas maksta (arvelduskonto numbrid jm) ning kuidas toimub kauba kättesaamine. 

   Pakkide kohaletoimetamine    (viimati täiendatud 22.05.2017)
Omniva (As Eesti Post) pakub kiireid, mugavaid ja võrdlemisi odavaid pakiveo teenuseid. Enamlevinud variandid Rebeli pakkide kohaletoimetamiseks on järgmised kaks: pakiautomaadi- ja kullerteenused.

Üldjuhul me soovitame klientidel kasutada pakiautomaaditeenuseid - see võimaldab paki saajal võtta pakki vastu omale sobival kellaajal lähtumata nt postkontorite või kaubanduskeskuste lahtiolekuaegadest, sest Omniva pakiautomaadid on 24h / ööpäevaringselt ligipääsetavad.

Pakiautomaadiga saadetavad pakid jaotuvad enamjaolt kolme erinevasse kategooriasse olenevalt kasutatava kapi suurusest: S (small, väikesemahuline), M (medium, keskmise mõõduga) ja L (large, suuremõõtmeline). Klambrid, rattad jm pisiosad õnnestub transportida enamasti small-kappidega, lauad aga medium-kappides ning mõned lenksud aga ka large-kappides. Ülisuured lenksud ja komplekttõukerattad toimetatakse kliendini aga Kuller Pluss või Kuller Standard pakiveoteenusega (lisainfo all).

Pakiautomaatidest saadetavad pakid on võimalik toimetada kohale kas:
- kliendile lähimasse pakiautomaati;
- kliendile lähimasse postkontorisse;
- kulleriga koju.


   Omniva pakiautomaaditeenuste hinnakiri
Kapi suurus (paremal),
teenuse tüüp (all)
S / small
kuni 38 x 64 x 9 cm
M / medium
kuni 38 x 64 x 19 cm
L / large
kuni 38 x 64 x 39 cm
Pakiautomaadist -
pakiautomaati
2.70 3.47 4.62
Pakiautomaadist saatmine -
väljastus postkontorist
3.91 4.55 5.18
Pakiautomaat -
kulleriga kättetoimetamine
4.60 5.59 6.59
   Max kaal: 30kg
   NB! Saatmiskulud tasub paki saaja kättetoimetamise hetkel otse pakimasinasse / postkontorisse.
 
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Omniva Kuller Standard - ärikliendilt ärikliendile.
Kohaletoimetamine üle Eesti E-R kell 8.00 - 17.00.
Hoonesisene logistika hinna sees.

Omniva Kuller Pluss - ärikliendilt eraisikule.
Kohaletoimetamine üle Eesti E-R kell 8.00 - 20.00, L 10.00 - 15.00.
Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg kas samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks sõltuvalt saaja soovist. Hoonesisene logistika hinna sees.

   Omniva Kuller Pluss & Standard hinnakiri
Tsoon 1 Tsoon 2 Tsoon 3 Tsoon 4
Kaal ELS
Standard
ELS
Pluss
ELS
Standard
ELS
Pluss
ELS
Standard
ELS
Pluss
ELS
Standard
ELS
Pluss
kuni 1 kg 3.92 4.55 4.31 5.02 4.75 5.60 5.50 6.34
1 kuni 3 4.28 5.14 4.79 5.57 5.26 6.23 6.05 7.09
3 kuni 5 4.90 5.89 5.41 6.46 5.94 7.21 6.83 8.16
5 kuni 10 5.40 6.54 6.00 7.18 6.59 8.03 7.64 9.05
10 kuni 15 5.95 7.31 6.62 8.00 7.30 8.95 8.39 10.12
   NB! Saatmiskulud tasub paki saaja kättetoimetamise hetkel otse kullerile.
 
Tsoon 1: Tallinn;

Tsoon 2: Jõhvi, Pärnu, Rakvere, Tallinna lähiümbrus (Harku vald, Jõelähtme vald, Keila vald, Kiili vald, Maardu, Paldiski, Raasiku vald, Rae vald, Saku vald, Saue vald, Viimsi vald), Tartu, Tartu lähiümbruse asulad (Ilmatsalu alevik, Kõrveküla, Lohkva, Märja, Tõrvandi, Ülenurme), Viljandi;

Tsoon 3: Elva, Haapsalu, Jõgeva, Kohtla-Järve, Kuressaare, Kärdla, Märjamaa, Narva, Otepää, Paide, Põltsamaa, Põlva, Rapla, Sillamäe, Türi, Valga, Võru;

Tsoon 4: kõik muud Eesti asulad.


NB! Saatmiskulud katab paki saaja kättetoimetamise hetkel otse kullerile.

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.


 

   Tingimused ja lisainformatsioon
Kõik hinnad on eurodes (EUR) ning sisaldavad käibemaksu 20%.

Kaup edastatakse Omnivale (Eesti Postile) 5 tööpäeva jooksul peale arve tasumist (mitte alates tellimuse esitamise hetkest) ja kaup toimetatakse kliendini ostja kulul, s.t. kohaletoimetamise eest makstakse otse pakiautomaati, postkontorisse või kullerile olenevalt soovitud kohaletoimetamisviisist. Eritellimusel valmistatud tooted (nt custom-made lenksud) toimetatakse kliendini kuni 15 tööpäeva jooksul peale arve tasumist.

Tellimuse esitamise puhul on klient kohustatud täitma kõik kohustuslikud kontaktandmete väljad. Andmete puudumisel on Rebel OÜ-l õigus päringule mitte vastata. Rebel OÜ võib küsida juurde täiendavaid andmeid e-maili või telefoni teel.

Tellimuste täitmise protsess võib ajaliselt venida juhul, kui ostja on märkinud vale e-posti aadressi, mistõttu ei õnnestu meil kliendile tellimuskinnitust saata. Posti teel maja aadressile me üldreeglina ettemaksuarveid ei saada.

Kauba ostjal on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise kuupäevast kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi (v.a. transpordikulud). Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning see peab olema originaalpakendis. Hilisemad pretensioonid kui 14 päeva ei rahuldata. Tagastamise õigus ei kehti custom-made toodete puhul, mis on valmistatud kliendi spetsiifiliste soovide järgi (nt WEE lenksud).

Rebel OÜ ei vastuta toodete kasutamisest tulenevaid füüsiliste ega psüühiliste traumade eest. Lisaks eeldame, et sõitja kannab sõidu ajal kõiki vajalikke kaitsmeid ja kiivrit ning ei ohusta ennast ega teisi sõitjaid ja/või liiklejaid.

Kataloogis olevad fotod on illustratiivse tähendusega.

Rebel OÜ jätab endale õiguse hinnakirja muuta vastavalt vajadusele.


 

   Garantii
Razor tõukerattad
Razor tagab, et nende tõukerattad on ilma tootmisvigadeta 6 (kuue) kuu jooksul alates esialgsest ostu kuupäevast. Käesolev garantii ei kata vältimatut kulumist/rebenemist, rattaid, käepidemeid ega muid kahjustusi, kadu või tõrkeid, mis on põhjustatud ebaõigest kokkupanekust, hooldusest, hoiustamisest või kauba kasutamisest.
Lisainfo: Razor Warranty for Kick Scooters

WEE lenksud
WEE Scooters tagab, et valmistatavatel lenksudel ei esine keevitustes mõrasid kaheteistkümne (12) kuu jooksul alates esialgsest ostu kuupäevast. Käesolev garantii ei kata torude vältimatut kulumist/paindumist/murdumist, mis on põhjustatud ebaõigest kasutusest, hooldusest, modifitseerimisest või kauba kasutamisest.

PROTO varuosad
Lenksud: keevitustele kehtib eluaegne garantii.
Rattad: garantii kehtib ovaliseeritud laagripesadele ja mõranenud kodaratele (nn. spoked) metallveljed. Garantii ei kata vältimatut kulumist/rebenemist ega muid kahjustusi, kadu või tõrkeid, mis on põhjustatud ebaõigest kokkupanekust, hooldusest, hoiustamisest või kauba kasutamisest.

TSI lauad
Kehtib 90-päeva garantii, kui raam murtakse kaheks tükiks.
Garantii ei laiene plaatidele ja FlexFender piduritele.

District lauad
Kehtib 30-päeva garantii, kui raam murtakse kaheks tükiks.
Garantii ei laiene piduritele.

Muud varuosad ja komplektsed tõukerattad
Kauba saaja on kohustatud üle vaatama peale kauba kättesaamist enne kasutamist. Tootjad tagavad, et nende tõukerattad ja varuosad on ilma tootmisvigadeta. Garantii ei kata vältimatut kulumist/rebenemist ega muid kahjustusi, kadu või tõrkeid, mis on põhjustatud ebaõigest kokkupanekust, hooldusest, hoiustamisest või kauba kasutamisest.


© REBEL -->