KONTAKT

 

Reg nr:
KMKR nr:

 
REBEL OÜ
11696542
EE101310631

shop@rebel.ee

+372 59020039
  

    MEIST
 
Rebel OÜ on 2009. aasta suvel asutatud ettevõte, mis spetsialiseerub trikitõukeratastele, teisisõnu tõukerataste nn skate-harule: varuosade komplekteerimisest kuni in-house brändideni. Tänasel päeval Rebelina tuntud ettevõte kasvas välja WEE Scooters ja MTÜ Lahe Idee nimelistest brändist/projektist, mille näol oli tegemist kollektiiviga, mis 2007. aasta augustikuus tutvustas rahvusvahelisele tõuksimaailmale oma originaalset W-konstruktsiooniga lenkse pulbervärvitud varuosadega, olles üheks alustalaks ülemaailmsele revolutsioonile trikitõukerataste tööstuses.

Mil WEE Scooters edendas one-piece lenksude evolutsiooni, pakkusime ainsa kollektiivina ülitugevaid custom-made kroommolübdeenterasest lenkse mistahes kõrguse/laiuse ja värviga, mida sai valida enam kui 180+ erineva tooni seast - et iga sõitja saaks vastavalt isiklikele vajadustele ja väljakujunenud eelistustele kujundada omale meelepärase lenksu - selle tasemeni pole tänaseni veel ükski ettevõte jõudnud ka aastaid hiljem, mil rahvusvaheline tõuksistseen on taas masstoodanguga ülekoormatud.

Rebeli kollektiiv koosneb aktiivsetest noortest, kes on olnud meie tõuksimaailmaga seotud alates 2004. aastast. Meie tootekataloogide koostamisel kasutatud peresisest kogemustepagasit ja knowhow'd annab võrrelda ainult väga üksikute sõitjapõhiste ettevõtetega üle maailma, kellest tõuksistseenis on kohutav puudus kõikide rahanäljas tõuksiemmede/-isside poodide kõrval, kes serveerivad tõukerattaid cooli trendina. Vältimaks sõidukultuuri ja tootearenduse liikumist vales suunas, eksisteerib Rebel - Eesti ainus tõuksipood sõitjatelt sõitjatele  (from riders to riders).

Shoutout to all our homies at Dissidence, Ethic, SkyHigh, Gizmania, Freestyle Depot, Proto, Boxes, Addict, Tilt, FinScooter, LIT, ScooYork & Friendly families - you're doing the right thing!

Kollektiiv:
* Madis Kukk
* Mikael Parman
* Harley Harin
* Arco Aria
© REBEL -->