CHROMOLY 4130 / KROOMMOLÜBDEENTERASEST LENKSUD

    WEE lenks

 alates 80 € / lenks       Tarneaeg ca 1 nädal.

Made in Estonia, eritellimusena valmistatav lenks, edasijõudnutele. Klassikaline T-konstruktsioon, chromoly 4130. Mõeldud eelkõige kasutamiseks koos SCS süsteemidega. Pakume nii standardse kui ka oversized juhttoruga. Võimalik on ka valida kahe erineva seinapaksusega käepidemetoru vahel: klassikaline .065-tolline (1.6mm paksune) on ca 100g kergem, ning paksem .083" (2.1mm) crossbar sobib eelkõige lammutajatele. Lõppviimistlus musta pulbervärviga, mis annab lenksule eriti viisaka välimuse ning kaitse korrosiooni eest; on võimalus valida ka 185 erineva tooni seast endale värvilisem lahendus.

Kõrgus:*  *
Laius:  
Käepidemetoru:  
Juhttoru tüüp:  
Ühilduvus:  
Värv:   (vt. RAL-tabelit siin)
 

* Kõrguse valimise puhul tuleks arvestada, et SCS klambrid lisavad lenksu kogukõrgusele juurde ca 38-50mm olenevalt SCS klambri tüübist. Küsimuste tekkimisel palun pöörduge aadressil shop(ät)rebel.ee 

    Proto Retro

   99 €  85 € / lenks

Standardsed T-ehitusega chromoly 4130 lenksud. Sobivad stock/threaded, ICS ja SCS süsteemidega. Väliümbermõõt: 31.8mm (1 1/4"). Originaalkujul 610mm kõrge, 508mm lai, ilma sälguta.

Värv:    
Kõrgus:    (kuidas mõõta?)
Laius:    
Ühilduvus:    (ühilduvus?)

    Proto Slayer Light

  120 €  99 € / lenks

Y-tüüpi ehitusega chromoly 4130 lenksud, sobivad stock/threaded, ICS ja SCS süsteemidega. Väliümbermõõt: 31.8mm (1 1/4"). Originaalkujul 610mm kõrge, 560mm lai, ilma sälguta.

Värv:    
Kõrgus:    (kuidas mõõta?)
Laius:    
Ühilduvus:    (ühilduvus?)

    ALUMIINIUMIST LENKSUD

     
Hetkel alumiiniumlenkse pakkuda ei ole. 

 
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Kui te kasutate SCS kompressorit, siis palun märkige tellimuses
oma regulaarne kõrgus ja valige ühilduvuse menüüst "SCS".

 

  Ühilduvus?
Erinevad lõiked

(vasakult paremale)

Adapter - abivahend, mida kasutatakse 1-1/4" (31.75mm) läbimõõduga lenksu suurendamiseks 33.55mm-ni klambri kinnituskoha juurest, et teha diameeter parajamaks vanemate klambrite jaoks, nagu Razori vana-A või vanade Pro-mudelite klambrite kasutamiseks.

Lenks koos sälguga + adapter (1-1/4" only) - threaded ja ICS kompressoritega kasutamiseks. Sobibväga paljudele tõukeratastele, millel kasutatakse keermestatud/threaded kahvlit või kui soovitakse kasutada keermestamata/threadless kahvli peal koos ICS või HIC kompressoriga. Ümbermõõt ca 33.53mm, ühildub koos vanemate stock klambritega. Sobib stock ja ICS kompressoritega.

Lenks koos sälguga - threaded (1-1/4" only), ICS (1-1/4") ja HIC (1-3/8") kompressoritega kasutamiseks. Sobib enamus tõukeratastele, mille kahvlid on keermestatud või kui soovitakse kasutada keermestamata/threadless kahvli peal koos ICS kompressoriga. Ümbermõõt 1-1/4" (31.75mm) või 1-3/8" (34.9mm) olenevalt lenksust, vastavalt ühildub omasuuruste klambritega.

Ilma sälguta (SCS / Baby SCS) - ühildub SCS (Standard Compression System) kompressoriga. Sälk sellistes lenksudes puudub, kuna SCS-klambrite siseselt on kahvel ja lenks omavahel eraldatud, mistõttu sälku ei ole vaja ning seetõttu välditakse ka potentsiaalset lenksu murdumist, mis tavaliselt sälgu tipust kipub mõranema. Seetõttu soovitame kasutada SCS süsteeme, kuna nad on kasutajale turvalisemad – lenksu eluiga on pikem ning kasutaja väldib iganenud tehnoloogiast (sälguga lenksudest!) tulenevat ootamatut faceplanti. SCS klambrid lisavad lenksu kõrgusele ca 1,5-2 tolli (38-50mm) olenevalt SCSi brändist ja mudelist.


© REBEL -->